Güncelleme: Her güzel şey gibi Airbnb indirimlerinin de sonuna geldik. Umuyoruzki ileride farklı şekilde indirimler olacaktır. Bu yazımızı o gün geldiğinde güncellemek ve sizinle yeni indirimler paylaşabilmek için yayından kaldırmıyoruz.

Airbnb, tüm dünyada hizmet veren kısa süreli bir ev kiralama hizmetidir. Aşağıda Airbnb indirim kodu ve bu kodun nasıl kullanılacağını anlatacağım. Bu yazı sürekli güncellenmektedir ve son olarak Mart 2021 tarihinde güncellenmiştir, bu tarih itibarı ile Airbnb indirim kodları arasında en yüksek indirimi sağlayan kod aşağıdaki gibidir.

Geçmişte 300 TL ya da daha yüksek Airbnb indirim kuponu bulunabiliyordu. 2021 yılında da 225 TL’ye düştü, şu anda Türkiye üzerinden alabileceğiniz en yüksek Airbnb indirim tutarı 225 TL. Bundan daha yüksek tutarlı kodlar görürseniz bunlar kesinlikle eski kampanyalara aittir. Bu kampanyalardan yalnızca bir kere faydalanabildiğiniz için eski kampanyaya katılıp hiç bir indirim alamadığınız gibi indirim hakkınızı da kaybedersiniz. Bu nedenle güncelliğinden emin olmadığınız Airbnb indirim kodlarına hiç bir şekilde güvenmeyiniz. Sayfamızdaki indirim kodu sürekli olarak kontrol edilmektedir dolayısıyla her zaman en yüksek indirimi sağlayan bağlantıya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

225 TL Kredi Sağlayan Airbnb İndirim Kodu

Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Airbnb sitesine yönlendirileceksiniz. Ardından yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyeliğinizi oluşturduğunuz gibi anında 225 TL’lik kredi hesabınıza eklenecek. Kredinizi ilk rezervasyonunuzda kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir bekleme süresi ya da farklı bir kısıtlama bulunmuyor. Ancak indirim kazanabilmek için 2250 TL üzerinde bir rezervasyon yapmanız gerekiyor.

Airbnb 420 TL İndirim Sağlayan Airbnb Kodu

225 TL’den daha yüksek indirim almak için bir yöntemimiz var, o da farklı bir ülkenin uzantısı ile rezervasyon yapıp farklı para birimi üzerinden indirim almak. Aşağıdaki kod £40 yani yaklaşık 420 TL indirim sağlamaktadır. Yukarıdaki şartlar burada da geçerli ve indirim ilk airbnb rezervasyonunda yapılan indirimdir. Eğer daha önce farklı bir rezervasyon yaptıysanız yeni hesap açarak bu indirimden yararlanmanız mümkün.

Eski Hesabı Olanlar Airbnb İndirim Kodundan Yararlanabilir mi?
Geçmişte Airbnb kullandıysanız, herhangi bir rezervasyonunuz olmasa da bir hesap açmış olsanız bile yukarıdaki Airbnb indirim kodu bağlantısına tıkladığınızda bu kampanyadan bir kere yararlanabileceğiniz şeklinde bir uyarı ile karşılaşırsınız. Bu durumda yapmanız gereken öncelikle Airbnb hesabından çıkış yapmak, ardından tekrardan aşağıdaki bağlantıya tıklamak ve daha önceki Airbnb hesabınızda kullandığınız email adresi dışında bir email adresi ile yeni bir üyelik oluşturmaktır. Bu şekilde Airbnb indirim kodu kullanarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Airbnb Güvenilir mi?

Airbnb dünya çapında kullanılan ve kullanıcı memnuniyetine oldukça fazla önem veren bir firma. Bünyesinde bulunan ev sahiplerini ciddi anlamda denetliyor ve herhangi bir sorunda da farklı yaptırımlar uyguluyor. Dolayısıyla yüksek maliyetli otel konaklamalarının yanında çok uygun fiyatlı bir alternatif yaratmış oluyor. Zaten uygun olan fiyatlara ek olarak Airbnb indirim kodunu da kullanırsanız otel fiyatının beşte bir fiyatına ev kiralama şansınız olabiliyor.