Airbnb İndirim Kodu

Airbnb, tüm dünyada hizmet veren kısa süreli bir ev kiralama hizmetidir. Aşağıda Airbnb indirim kodu ve bu kodun nasıl kullanılacağını anlatacağım. Bu yazı sürekli güncellenmektedir ve son olarak Şubat 2020 tarihinde güncellenmiştir, bu tarih itibarı ile Airbnb indirim kodları arasında en yüksek indirimi sağlayan kod aşağıdaki gibidir.

Geçmişte 300 TL ya da daha yüksek Airbnb indirim kuponu bulunabiliyordu ancak şu anda verilen en yüksek indirim 179 TL. Bundan daha yüksek tutarlı kodlar görürseniz bunlar kesinlikle eski kampanyalara aittir. Bu kampanyalardan yalnızca bir kere faydalanabildiğiniz için eski kampanyaya katılıp hiç bir indirim alamadığınız gibi indirim hakkınızı da kaybedersiniz. Bu nedenle güncelliğinden emin olmadığınız Airbnb indirim kodlarına hiç bir şekilde güvenmeyiniz. Sayfamızdaki indirim kodu sürekli olarak kontrol edilmektedir dolayısıyla her zaman en yüksek indirimi sağlayan bağlantıya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

179 TL Kredi Sağlayan Airbnb İndirim Kodu

Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Airbnb sitesine yönlendirileceksiniz. Ardından yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyeliğinizi oluşturduğunuz gibi anında 179 TL’lik kredi hesabınıza eklenecek. Kredinizi ilk rezervasyonunuzda kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir bekleme süresi ya da farklı bir kısıtlama bulunmuyor.

Eski Hesabı Olanlar Airbnb İndirim Kodundan Yararlanabilir mi?

Geçmişte Airbnb kullandıysanız, herhangi bir rezervasyonunuz olmasa da bir hesap açmış olsanız bile yukarıdaki Airbnb indirim kodu bağlantısına tıkladığınızda bu kampanyadan bir kere yararlanabileceğiniz şeklinde bir uyarı ile karşılaşırsınız. Bu durumda yapmanız gereken öncelikle Airbnb hesabından çıkış yapmak, ardından tekrardan aşağıdaki bağlantıya tıklamak ve daha önceki Airbnb hesabınızda kullandığınız email adresi dışında bir email adresi ile yeni bir üyelik oluşturmaktır. Bu şekilde Airbnb indirim kodu kullanarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Airbnb Güvenilir mi?

Airbnb dünya çapında kullanılan ve kullanıcı memnuniyetine oldukça fazla önem veren bir firma. Bünyesinde bulunan ev sahiplerini ciddi anlamda denetliyor ve herhangi bir sorunda da farklı yaptırımlar uyguluyor. Dolayısıyla yüksek maliyetli otel konaklamalarının yanında çok uygun fiyatlı bir alternatif yaratmış oluyor. Zaten uygun olan fiyatlara ek olarak Airbnb indirim kodunu da kullanırsanız otel fiyatının beşte bir fiyatına ev kiralama şansınız olabiliyor.